ОбществоЭкономика

Оштрафовані проектні організації та підрядник за самочинні роботи по ремонту доріг у Корабельному районі Миколаєва

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) у Миколаївській області оштрафувало генерального підрядника ТОВ «БК «ДОРЛІДЕР», проектанта, виконроба, головних інженерів проекту та особу, відповідальну за здійснення технічного нагляду, за низку грубих порушень містобудівного законодавства під час капітальних ремонтів доріг у місті Миколаєві. Про це повідомляє прес-служба ДАБІ.

Управління здійснило позапланову перевірку достовірності даних у деклараціях про готовність об’єктів до експлуатації щодо ремонтів доріг по вулиці Остапа Вишні від вул. Доктора Самойловича до  вул. Степова (об’їздна дорога), по пр. Корабелів, по вул. Самойловича (об’їздна дорога), по  вул. Електронна, 68, 70, вул. Космонавтів, 132, 134, 136.

Під час перевірки виявлено низку порушень містобудівного законодавства. Зокрема, ТОВ «БК «ДОРЛІДЕР» здійснювала будівельні роботи самочинно без реєстрації дозвільних документів, а також без належним чином розробленого, погодженого та затвердженого проекту будівництва. Під час будробіт технічний нагляд вівся з порушеннями законодавства, неналежно була розроблена проектна документація. За результатами перевірки ТОВ «БК «ДОРЛІДЕР» оштрафовано на 434 тис. грн., виконроба підприємства — на 17 тис. грн.

На проектні організації ТОВ «Телеком Енергосистеми» та ТОВ «Миколаївавтодор» накладено штрафні санкції 124 та 496 тис. грн. відповідно. Крім того, оштрафована особа, відповідальна за здійснення технічного нагляду та головні інженери проекту.

Також скасовано реєстрацію п’яти декларацій про початок виконання будробіт та таку ж кількість декларацій про готовність об’єктів до експлуатації.

Связанные статьи

Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button