Общество

Патрульні поліцейські поспілкуються з кожним, в кого є до них питання: 14 квітня у Корабельному районі Миколаєва

Будуємо майбутнє разом!

У четвер, 14 квітня, з 15:00 до 17:00 на площі біля бібліотеки-філіалу №18 ЦБС для дорослих (пр. Корабелів, 12) відбудеться вулична акція для мешканців Корабельного району м. Миколаєва.

Майданчик біля бібліотеки перетвориться на «відкритий простір» спілкування жителів району з новою поліцією. Кожен бажаючий матиме можливість на фліпчарті відобразити асоціації чи іншу обізнаність про патрульну поліцію.

Для збору побажань, зауважень, пропозицій та досвіду щодо спілкування населення з поліцейськими  стоятиме скринька «Анонімний поліцейський». Вміст скриньки працівники бібліотеки проаналізують разом з поліцейськими на подальших заходах.

Учасників акції очікують вікторини, кросворди, конкурс дитячого малюнку на асфальті. Переможців чекають солодкі подарунки. Дорослі отримають інформаційний буклет «Патрульна поліція – громада – безпека – довіра», діти – закладку «Твоя абетка безпеки».

Екіпаж патрульної поліції з максимальною відкритістю поспілкується з кожним, в кого є питання до патрульних поліцейських і їх служби.

Ольга Ясько


Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
7 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
7
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x