Общество

В Лиманах за підтримки німців оновили дитячий садок

«Ми працюємо на благо громади», — сказала голова Лиманівської сільської ради Наталія Панашій 11 квітня під час підбиття підсумків реалізації проекту, орієнтованого на розвиток громади. В проекті прийняли участь Лиманівський ДНЗ (директор — Олена Кравець) та громадська організація «Південна ініціатива» (голова — Віктор Сікаленко).

На території сільської ради було реалізовано проект «Об’єднання батьківських громад Лиманівського дитячого садка «Струмочок» задля порятунку від руйнування» за фінансової підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. Метою проекту було утеплення стін та покрівлі дитячого садочку.

Перевірити результати та привітати громаду з оновленим навчальним закладом прибув керівник економічного відділу Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Хольгер Кретер, голова Жовтневої районної ради Ігор Матвєєв.


Для гостей вихованці дитячого садка приготували патріотичного танка, вірші та подарунки виготовлені власноруч, — повідомили в Лиманівській сільській раді.


Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
12 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
12
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x