ОбществоЭкономика

Майже 20 мільйонів грн ЄСВ надійшло від платників Корабельного району Миколаєва у першому кварталі 2016 р.

ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє, що упродовж січня-березня 2016 року платники області перерахували в бюджет 19778,2 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Поставлені завдання виконано на 106,6 %, додатково бюджет отримав  1228,2 тис.  гривень.

Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші  виплати.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України від 24.12.2015 р. № 909 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» з 1 січня 2016 року відмінено класи професійного ризику, а загальну ставку нарахування єдиного соціального внеску знижено до 22%. Виключення складає тільки зменшена ставка ЄСВ на зарплату інвалідів для підприємств 8,41% та підприємств всеукраїнських громадських організацій інвалідів – вони не змінилися.

ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button