Общество

Відпрацювання: поліцейські у Корабельному вилучили купу зброї, припинили сімейні сварки, затримали правопорушників…

За результатами проведення відпрацювання правоохоронцями притягнуто до адміністративної відповідальності 31 особу та перевірено за місцем проживання підоблікових осіб. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Миколаївській області.

Перевірили поліцейські і дотримання власниками зброї умов її зберігання. Результат – п’ятеро громадян притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення порядку придбання, зберігання, реєстрації або обліку газових пістолетів, револьверів та патронів до них (ст.195-2 КУпАП), три — за недотримання вимог діючого законодавства по строкам реєстрації та взяття на облік зброї (ст. 192 КУпАП), та ще один порушив правила зберігання, носіння або перевезення вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів (ст. 191 КУпАП). До криміналістичного центру направлено шість одиниць зброї, ще п’ять знаходиться на зберіганні в дозвільній системі Корабельного ВП ГУНП в Миколаївській області. Вилучену зброю буде повернуто власникам після оформлення ними дозвільних документів.

Оперуповноважені карного розшуку затримали громадянина, який з 2015 року переховувався від виконання рішення суду. Так, зловмисник повинен був відпрацювати 80 годин на громадських роботах за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України «Крадіжка». Наразі розшуканого передано до Кримінально-виконавчої інспекції Корабельного району.

Напередодні до правоохоронців звернулася дирекція місцевої загальноосвітньої школи із проханням перевірити родину, діти з якої приходять на уроки неохайні та брудні. За вказаною адресою поліцейські побачили, що в оселі безлад, а діти розповіли правоохоронцям, що вони голодні. 42-річну домовласницю, яка не належним чином доглядає за трьома неповнолітніми нащадками, притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків щодо виховання дітей (ст.184 КУпАП). Також зазначену родину поставлено на облік, як таку, що знаходиться у складних життєвих умовах і потребує додаткової уваги.

За порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (ст.152 КУпАП) притягнуто 47-річного чоловіка, який «організував» біля свого будинку по пр. Жовтневому сміттєзвалище, куди викидав пляшки, пакети, побутові відходи тощо. На неодноразові зауваження територіального дільничного щодо необхідності прибрати безлад домовласник не реагував.


До адміністративної відповідальності за ознаками ст. 178 КУпАП притягнуто 33- та 29-річного місцевих мешканців. Так, увагу правоохоронців привернули двоє чоловіків, які пізно ввечері, знаходячись у громадському місці та перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, гучно розмовляли між собою, застосовуючи нецензурну лайку. А на зауваження правоохоронців правопорушники відреагували «по-своєму», відкривши пляшки з пивом.

Правоохоронці припинили сварки у трьох родинах, де чоловіки намагались «виховувати» кулаками своїх родичів. На сімейних дебоширів складено адміністративні протоколи за вчинення насильства в сім’ї (ст. 173/2 КУпАП).

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button