Экономика

За рахунок спільного фінансування Галицинівка отримає нові дороги вже в 2016 році — повідомляє Жовтнева РДА

18 березня відбулось засідання колегії Жовтневої районної державної адміністрації.

«На сьогоднішній день стан доріг в районі, та й по всій Україні є жахливим, але сподіватись на те, що хтось прийде і відремонтує їх, або побудує нові, марно, — зазначила заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови Жовтневої РДА Тетяна Коновалова. — В Миколаївський області розроблено програму розвитку автомобільних доріг загального користування на 2016-2018 роки, якою передбачається співфінансування під час ремонту доріг».

Докладніше з приводу цього питання виступив начальник служби автомобільних доріг в Миколаївський області Олександр Антощук:

«Ні школи, ні лікарні не будуть потрібні людям, якщо до них неможливо доїхати тому, що немає доріг. Вихід є – це співфінансування. Служба автомобільних доріг в Миколаївський області пропонує за рахунок спільного фінансування провести капітальний ремонт доріг державного значення на території населених пунктів Жовтневого району».

Зі слів начальника служби автомобільних доріг в Миколаївський області Олександра Антощука, в області вже заключено відповідний договір з головою Галицинівської сільської ради Іваном Назаром, і до кінця 2016 року у Галицинівської сільської ради будуть нові дороги, — повідомляє ЖРДА.

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
7 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
7
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x