Общество

Щоденник тижня відкритих дверей в адміністрації Корабельного району: день третій

У рамках проведення тижня відкритих дверей в адміністрації Корабельного району у середу, 16 березня, мешканці району були запрошені взяти участь у відкритому рейді з перевірки санітарного стану прилеглої території до приватних будинків по вул. Андрєєва та вул. Ватутіна.

«А вдруг экологи проснутся», — житель Корабельного района устал в одиночку бороться со сливом канализации в реку

За результатами рейду у мешканців 8 приватних домоволодінь було виявлено порушення Правил благоустрою м. Миколаєва, а саме: в частині відсутності договорів на вивіз твердих побутових відходів (ТПВ) зі спеціалізованою організацією, складування на прибудинкових територіях будівельних матеріалів без відповідного дозволу, спалювання не території району листя, гілок, сміття, — повідомляють в адміністрації Корабельного району.

raid_kommun1 raid_kommun2

raid_kommun3 raid_kommun4

На порушників складено адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП для притягнення їх до адміністративної відповідальності.

**********

У приміщені адміністрації Корабельного району відбулось відкрите засідання адміністративної комісії, під час якого розглянуто 8 протоколів про адміністративні правопорушення ст. 152 КУпАП. Накладено стягнення у вигляді штрафів за 8-ма протоколами на суму 2720,00 грн.

admin_komis1 admin_komis2

**********

Відділом ведення Державного реєстру виборців для учнів 11-х класів загальноосвітньої школи № 40 було проведено віртуальну екскурсію «Державний реєстр виборців: прагнемо знати кожного». Начальник відділу розповів учням історію створення реєстру, освітив повсякденну діяльність відділу та ознайомив з он-лайн сервісами Центральної виборчої комісії, які допомагають підвищити правову обізнаність громадян у сфері виборчого права.

drv2

drv1

Нагадаємо, ми писали: «Обсуждение бюджета Корабельного района превратилось в «общественный прием» — власть «забросали» наболевшими вопросами»

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button