Спорт

У ДЮСШ № 5 — новий директор — Майя Рудаковська

Вчора, 10 березня, віце-мер Миколаєва Євген Шевченко представив колективу ДЮСШ № 5 (Корабельний район) нового директора, яким стала Майя Рудаковська.

Як відзначив Євген Валерійович, «колишній керівник цієї спортивної школи (Микола Бардовський) не впорався з покладеними на нього обов’язками, що негативно відбилося на її розвитку». Тому було прийнято рішення знайти нового директора, який зміг би вирішити проблеми ДЮСШ № 5.

— Попередньому директору раніше були зроблені зауваження з приводу роботи ДЮСШ. Однак він висновків ніяких не зробив, і змін не було. Тому міським головою було прийнято рішення не продовжувати контракт з попереднім директором цієї спортивної школи. Був оголошений відкритий конкурс на зайняття вакантної посади директора ДЮСШ № 5. Було 5 кандидатів. Результати конкурсу були надані міському голові. І сьогодні я хочу представити вам нового директора ДЮСШ № 5 Рудаковську Майю Вікторівну. Поки вона буде працювати до кінця 2016 року. Ми подивимося на те, яка робота тут буде вестися. Проблемних питань тут багато. Це і футбольне поле, яке знаходиться у жахливому стані, і спортивний зал тощо — розповів Євген Шевченко.

Євген Валерійович підкреслив, що перед новим директором поставлена єдина задача — розвивати ДЮСШ № 5, вирішити її господарські питання. Колектив школи буде збережений. Крім того, новий керівник ДЮСШ повинен буде активізувати роботу із залучення грантових коштів, чим раніше спортшкола не могла похвалитися.

«Я прошу вас підтримати нового директора, вона підтримає вас. Давайте разом працювати на благо нашого міста!»— звернувся до колективу ДЮСШ № 5 віце-мер.

У ДЮСШ № 5 працюють секції з футболу, аерокікбоксінгу, волейболу та легкої атлетики. Тільки футболом у цій школі займаються близько 140 дітей, — повідомили у міськраді.


Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
5 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
5
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x