Общество

«…Але найбільше диво – жінка! Її підносим до небес…» Кого з представниць Корабельного нагородили можновладці

Багато в світі є чудес,
Але найбільше диво – жінка!
Її підносим до небес,
Вона — немов чарівна квітка!

3 березня в міському палаці культури «Корабельний» (директор — Олексій Чебан) відбувся урочистий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня — 8 березня — для усіх представниць прекрасної половини людства.

Перед початком свята присутні мали можливість взяти участь у творчому майстер-класі з декоративно-ужиткового мистецтва, який проводила Людмила Чайка, майстриня, керівник любительського об’єднання «Чарівниця» ПК «Корабельний».

Також у фойє ПК Людмила Вікторівна представила усім  персональну виставку робіт із лозоплетіння.

При вході до глядацької зали осередку культури жінок зустрічали галантні чоловіки і вручали кожній по весняному тюльпану, тим самим даруючи радість і подих матінки-весни.

Урочистий концерт, що був організований адміністрацією Корабельного району, став приємним подарунком для чарівних жінок. Ущент заповнена зала говорила про те, що жінки з нетерпінням чекали приходу цього свята.

Пролунали фанфари… зазвучала чарівна мелодія… закружляв вічно юний вальс, стверджуючи, що весна все-таки прийшла. На мажорній ноті ведучі концерту розповіли про жінку – одвічну загадку природи.

Аби привітати присутніх жінок зніжним святом весни, на сцену палацу культури вийшли Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, голова ТОВ «МСП Ніка-Тера» Олександр Гайду.

Чоловіки сказали найніжніші слова на адресу матерів, дружин, сестер, бабусь, а також вручили грамоти, подяки, пам’ятні подарунки та чудові квіти жінкам.

Так, представниць Корабельного району відзначив Почесною грамотою міського голови Олександр Сенкевич:

— Іванченко Ганну Миколаївну – заступника голови ради ветеранів війни та праці Корабельного району м. Миколаєва (за особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичного виховання молоді та багаторічну плідну громадську діяльність);

— Ожему Олену Олександрівну – директора ММБФ «Центр соціальних програм» (за багаторічну плідну громадську діяльність та значні здобутки у реалізації важливих соціальних проектів).

— Федорчак Олену Іванівну – головного бухгалтера ТОВ «Николаевский тепловозоремонтный завод» (за вагомий особистий внесок у розвиток виробництва та промислової галузі м. Миколаєва).

Подячним листом Миколаївського міського голови було нагороджено:

— Медведєву Тетяну Володимирівну – голову Корабельної районної організації Товариства Червоного Христа України (за самовіддану працю, особистий внесок у вирішення соціальних питань громадян та багаторічну плідну громадську діяльність).

Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району були відзначені:

— Бабікова Алла Іванівна — голова ради громадськості мікрорайону «Балабанівка» Корабельного району м. Миколаєва (за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичного виховання молоді та багаторічну плідну громадську діяльність);

— Лавська Тетяна Володимирівна — начальник відділу координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради (за багаторічну сумлінну працю, значні досягнення у професійній діяльності, особистий внесок у вирішення питань життєдіяльності громади Корабельного району м. Миколаєва);

— Матвєєва Юлія Валеріївна – фахівець із зв’язків з громадськістю ТОВ «МСП Ніка–Тера» (за плідну громадську діяльність та особистий внесок у реалізацію важливих соціальних проектів у Корабельному районі м. Миколаєва);

— Компаніченко Ніна Костянтинівна — багатодітна мати, що народила та виховала 14 дітей (за материнську самовідданість, народження і виховання дітей та забезпечення умов для всебічного їх розвитку).

Після урочистої частини приємним сюрпризом для всіх став святковий концерт, який підготували творчі колективи Миколаївського міського палацу культури «Корабельний», вихованці ДНЗ №110, ансамбль скрипалів (вихованців старших класів ДШМ №2), учасники творчого вокального об’єднання «Відлуння» Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району.

Захід пройшов весело та енергійно, про що свідчили бурхливі оплески глядачів  та чарівні посмішки, які сяяли на обличчі жінок.

За матеріалами Максима Коровай,
з використанням даних koradm.mk.ua

Связанные статьи

4 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button