Экономика

Жовтневий район — перший у рейтингу районів Миколаївської області

Моніторинг проводиться за 63 показниками для районів та 55 показниками для міст обласного значення, що охоплюють 12 напрямів розвитку територій і відображають стан економічного розвитку, інвестиційної та зовнішньоекономічної, фінансової діяльності, споживчого ринку, ринку праці та доходів населення, житлово-комунального господарства, освіти, культури, підприємницької діяльності, сфери надання адміністративних послуг, безпеки життєдіяльності.

За ініціативи Вадима Мерікова та на виконання Постанови Кабміну, в області запроваджено проведення розрахунку загального рейтингу та рейтингу за окремими напрямами моніторингу соціально-економічного розвитку міст обласного значення та районів Миколаївської області, — повідомили в ОДА.

Серед міст обласного значення 1-е місце в рейтингу займає м. Миколаїв завдяки лідируючим позиціям за напрямами: інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність; фінансова діяльність; освіта; підприємницька діяльність; сфера надання адміністративних послуг.

Останнє місце серед міст обласного значення посіло монофункціональне м.Южноукраїнськ, на показники рейтингової оцінки якого значно впливає робота  Южно-Української АЕС. Слід відмітити, що з травня по грудень  2015 року зупинено енергоблок №2 для виконання робіт з продовження строку експлуатації у понад проектний період.

Серед районів області 1 місце зайняв Жовтневий район завдяки лідируючим позиціям за напрямами: ринок праці, доходи населення; освіта; культура; підприємницька діяльність; сфера надання адміністративних послуг.

Останнє місце займає Єланецький район. На його рейтинг мали вплив найгірші показники за напрямами: економічний розвиток; інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність; охорона здоров’я, сфера надання адміністративних послуг.

Рейтингова оцінка проводитиметься щокварталу та оприлюднюватиметься на офіційному сайті Миколаївської облдержадміністрації та департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації.

«Здорова конкуренція стимулюватиме керівників районів та міст працювати ефективніше, не боятися проявляти ініціативу, бути більш активнішими у реалізації нових проектів та залученні інвестицій»,  – вважає Вадим Меріков.

Ознайомитися зі зведеною рейтинговою оцінкою можна тут

Связанные статьи

3 комментариев

    1. До чого тут Корабельний район?
      Мова йде про Жовтневий район області, а не «Октябрьскоє», як в народі називають Корабельний район міста.

  1. У тексті багато пунктуаційних помилок. Слово зайняв у даному контексті слід замінити на посів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button