Общество

Сервісні послуги для платників Корабельного району: кожен може безкоштовно вирішити усі свої нагальні податкові питання

 

З початку року фахівцями Центру обслуговування платників Корабельної ДПІ м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області надано 760 адміністративних послуг.

Найпопулярнішими послугами є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, з початку року видано 403 реєстраційні номери.

Нагадумо, що в приміщенні Корабельної ДПІ м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області функціонує Центр обслуговування платників, в якому створені комфортні умови для відвідувачів. Завітавши до нього, кожен може безкоштовно вирішити усі свої нагальні податкові питання. В приміщенні Центру можна подати податкову звітність, кореспонденцію, отримати різного роду довідки та дозвільні документи, отримати чи внести зміни до облікової картки платника податків, отримати податкову консультацію.

В ЦОПі працює Wi-Fi, розміщені інформаційні стенди. Відвідувачі центру мають можливість надавати пропозиції, коментарі та зауваження щодо якості обслуговування платників податків, скориставшись спеціальною скринькою, розміщеною в приміщенні Центру обслуговування платників за адресою: м.Миколаїв, вул.Артема, 1А. Телефони для довідок 64-09-59, 64-07-34.

ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button