Список юнаків, які повинні з'явитись до Корабельного районного військкомату і пройти приписку


Відповідно до Закону України
«Про військовий обов'язок і військову службу» (гл. III «Приписка громадян України до призовних дільниць, призов і прийняття на військову службу», ст. 14), продовжується приписка молоді до призовної дільниці Корабельного району.

Вже стало на військовий облік більше 200 чоловік.

Корабельний районний військовий комісаріат надав редакції «Корабелів.Інфо» список юнаків 1999 року народження, які прописані у Корабельному районі і повинні з'явитись до Корабельного РВК і пройти приписку до відповідної призовної дільниці.

СПИСОК
юнаків 1999 року народження, яким необхідно
прибути до Корабельного РВК для проходження приписки
до призовної дільниці Корабельного району

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові Дата народження
 1 АКІМОВ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 05.10.1999
2 АНАНЬЄВ МАКСИМ ОЛЕГОВИЧ 17.11.1999
3 АНДРІЄВСЬКИИ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ 23.10.1999
4 АНДРУХОВИЧ ВЛАДИСЛАВ ВІКТОРОВИЧ 02.11.1999
5 АНКУНДІНОВ АРТЕМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 02.07.1999
6 БОЙЧУК ВІКТОР ВІТАЛІЙОВИЧ 01.12.1999
7 БОРИСОВ МИКОЛА ВІТАЛІЙОВИЧ 22.05.1999
8 БУБЯКІН АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 17.04.1999
9 БУРЯК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 23.03.1999
10 БУЧКО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ 14.05.1999
11 ВАКУЛЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 14.07.1999
12 ВЛАСОВ БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ 16.03.1999
13 ВОЛКОВ ВОЛОДИМИР СЕРГІЙОВИЧ 23.04.1999
14 ГАЛЯНІН ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ 10.08.1999
15 ГОЛОВЧЕНКО ІВАН АНДРІЙОВИЧ 30.07.1999
16 ГОНЧАР ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ 23.09.1999
 17 ГОРДІЙЧУК ЄВГЕНІЙ АНДРІЙОВИЧ 09.06.1999
18 ГОРІШНІЙ ДЕНИС ОЛЕКСІЙОВИЧ 13..06.1999
19 ГРИГОРЄВ МИКИТА ІГОРОВИЧ 09.08.1999
20 ДИШЛЕВИЙ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 16.12.1999
21 ДРЕВНЯК МИХАЙЛО ВАЛЕРІЙОВИЧ 10.11.1999
22 ЄГОРОВ ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 06.12.1999
23 ЖАЛІНСЬКИЙ МАКСИМ ЛЕОНІДОВИЧ 13.07.1999
24 ЖИТНУШКІН АНАТОЛІЙ ІГОРОВИЧ 14.09.1999
25 ІГНАТЬЄВ ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ 29.08.1999
26 ІЛЮЩЕНКО ЄВГЕНІЙ СЕРГІЙОВИЧ 11.08.1999
27 КАЛАШНИК ОЛЕГ ІГОРОВИЧ 07.08.1999
28 КЕРІМОВ РАМІЗ МУТАЛЛІМ ОГЛИ 20.11.1999
29 КОВАЛЕНКО ВОЛОДИМИР АНДРІЙОВИЧ 26.06.1999
30 КОВАЛЕНКО ОЛЕКСАНДР МАКСИМОВИЧ 02.01.1999
31 КОЗЛОВ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ 08.07.1999
32 КОНДРУШИН ДАНИЛО АНДРІЙОВИЧ 29.11.1999
33 КОНОНИЧІН ДЕНИС ОЛЕГОВИЧ 20.07.1999
34 КРАВЧЕНКО ЯРОСЛАВ ЮРІЙОВИЧ 10.11.1999
35 КРУГЛІКОВ ДЕНИС РУСЛАНОВИЧ 10.10.1999
36 КУБРІН ВІТАЛІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ 09.06.1999
37 КУШНІР ЮРІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ 03.10.1999
38 ЛЕВЧЕНКО КИРИЛО ВІКТОРОВИЧ 05.12.1999
39 ЛОПАТІН ОЛЕГ ГЕОРГІЙОВИЧ 09.05.1999
40 ЛОСПОТ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 30.04.1999
41 ЛОСЬ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ 27.11.1999
42 МАЛАЩЕНКО ВАЛЕРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ 12.11.1999
43 МАЛЬГІН ІЛЛЯ СЕРГІЙОВИЧ 09.02.1999
44 МАЛЮХ АНДРІЙ ДМИТРОВИЧ 06.10.1999
45 МИХАЛЬЧУК ЕДУАРД АНАТОЛІЙОВИЧ 17.07.1999
46 МІЛЬКОВИЧ АНТОН ВАСИЛЬОВИЧ 30.12.1999
47 МІРОНЧУК АРТЕМ ОЛЕГОВИЧ 04.08.1999
48 МІСАРЕНКО ЕДУАРД МИХАЙЛОВИЧ 24.02.1999
49 НАГОРНИЙ ОЛЕКСАНДР АНДРІЙОВИЧ 07.04.1999
50 НОСКОВ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ 06.06.1999
51 НОСКОВ ІЛЛЯ ІГОРОВИЧ 06.06.1999
52 ПАНФІЛОВ ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ 17.02.1999
53 ПЕСТРАХ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 19.09.1999
54 ПОНОМАРЬОВ АРТЕМ РОМАНОВИЧ 28.07.1999
55 ПОЦІЛУЄНКО МАРК ДМИТРОВИЧ 22.03.1999
56 РОМАНІВ ВІТАЛІЙ ІГОРОВИЧ 19.10.1999
 57 РЯБЧЕНКО ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 10.10.1999
58 САВКА ВЛАДИСЛАВ ДЕНИСОВИЧ 01.07.1999
59 САВОВ ІЛЛЯ ПАВЛОВИЧ 24.04.1999
60 САДОВИЙ КОСТЯНТИН КОСТЯНТИНОВИЧ 24.07.1999
61 СЕНТЮРІН ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 20.12.1999
62 СКВОРЦОВ ЮРІЙ РОМАНОВИЧ 24.01.1999
63 СКРИПНІЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 20.12.1999
64 СПІВАК ОЛЕГ ВАДИМОВИЧ 12.12.1999
65 СПІЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ 19.07.1999
66 СТРИГА ЄВГЕН ОЛЕГОВИЧ 03.01.1999
67 СУЛЕИМАНОВ ЯРОСЛАВ ШАКІРОВИЧ 09.09.1999
68 ТИМОЩУК АНДРІЙ ВАЛЕРІИОВИЧ 14.04.1999
69 ТКАЧЕНКО ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ 28.05.1999
70 ТЮТЮННИК ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ 07.09.1999
71 ФІСУН РОМАН ВІКТОРОВИЧ 15.09.1999
72 ЦЕИТЛІН ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ 20.11.1999
73 ЧИКАЛ АРТЕМ ОЛЕГОВИЧ 18.04.1999
74 ШАМРАЙ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 21.12.1999
75 ШАМРАЙ ВЛАДИСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ 29.09.1999
76 ШАМРАЙ ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ 03.09.1999
77 ШАПОВАЛ КОСТЯНТИН ПАВЛОВИЧ 13.09.1999
78 ШЕФЕР КРІСТІАН ЙОХАНЕС 21.12.1999
79 ШИРОКОВ ВАЛЕРІЙ ВАДИМОВИЧ 12.01.1999
80 ШІАКУЛА ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ 04.09.1999
81 ЮДАЄВ ІГОР ОЛЕГОВИЧ 25.07.1999
82 ЯКИМЕНКО ВАДИМ СЕРГІЙОВИЧ 03.02.1999
83 ЯЩЕНКО ВОЛОДИМИР ВІТАЛІЙОВИЧ 07.10.1999

 

P.S. ОНОВЛЕНИЙ СПИСОК юнаків, яким необхідно прибути до Корабельного РВК (на 27.02.2016 р.)