Культура

Вихованка ДЦ Корабельного району вперше стане за трибуну Малої академії наук з власними дослідженнями

12 лютого на захисті наукових робіт у Миколаївському територіальному відділенні Малої академії наук (секція журналістики), що відбувся в Інституті історії, політології та права (МНУ ім. В.О.Сухомлинського) майбутні акули пера переконливо продемонстрували глибокі знання з основ МАС-медіа та показали розуміння наукових підвалин і принципів будови джерел масової інформації.

Якщо подивитись на цю подію з практичної точки зору, то цей факт свідчить про те, що майбутня четверта влада країни, котра прийде до редакцій газет і журналів (дехто вже прийшов), очолить Інтернет-журналістику, відкриє власні ЗМІ, буде якісною та фаховою, цікавою та корисною для суспільства.

Наступного року за трибуну з власними досідженнями вперше стане представниця ДЦ Корабельного району Дарина Рядченко (гурток «Школа журналістики). Таким чином, Дитячий Центр Корабельного району також долучився до навчання в МАН. Тема, обрана для дослідження, зорієнтована на вивчення того, як в Україні задовольняються потреби дітей з особливими можливостями у засобах масової інформації, що відповідають їх віку та соціальній адаптації.

Марія Полупанова,
керівник гуртка «Школа журналістики»
ДЦ Корабельного району м. Миколаєва

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x