Без рубрикиОбщество

У Миколаєві в 2015 році відбулося 42 нещасних випадки на виробництві. Один з смертельних випадків - на МГЗ

19 лютого в міськвиконкомі відбулось засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення.

Головував на засіданні Євген Шевченко (заступник міського голови, голова координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення).

Зі вступним словом виступив Сергій Бондаренко, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. До розгляду було представлено питання стану виробничого, невиробничого травматизму та атестації робочих місць за 2015 рік.

Протягом 2015 р. у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 42 нещасних випадки, що на 1 випадок менше в порівнянні з 2014 року (43 випадки), з них 2 випадки зі смертельним наслідком (на 3 менше, ніж у 2014 році). Групових випадків не було (в 2014 році сталося 4 групових нещасних випадки, під час яких постраждало 9 осіб).

Смертельні випадки сталися в серпні 2015р. в ТОВ «СК Нікмет-Термінал» з докером-механізатором та в жовтні на підприємстві ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» з капітаном – змінним механіком буксира «Очаків».

Смертельное ЧП на НГЗ: в ДБМП погиб капитан буксира

Були розглянуті питання про роботу відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та ПЗ України у м. Миколаїв щодо проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням, та про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів житлового фонду та попередження загибелі людей на них у м. Миколаєві в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

Про це повідомили у Департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button