Без рубрикиОбщество

Для зручності платників Державна фіскальна служба запровадила сервіс «Декларування он-лайн»

Жовтнева ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з 1 січня 2016 року в Україні розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2015 р. Термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи для платників податку на доходи фізичних осіб встановлено
до 1 травня 2016 року.

Податковим кодексом передбачено обов’язкове подання декларації для громадян, які отримували протягом минулого року доходи від реалізації сільськогосподарської продукції, вирощеної на земельних паях, які обробляються самостійно, від надання в оренду земельних паїв фізичним особам, від нерезидентів (іноземні доходи), у вигляді успадкованого або подарованого майна, від надання житла (нерухомого майна) або рухомого майна в оренду фізичним особам, від фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності (за надані послуги: няні, хатні робітниці, репетитори), у вигляді виграшу у гральних закладах, лотерею, а також інші доходи, які не оподатковувались при їх виплаті.

Цьогорічні доходи громадянам необхідно задекларувати за новою формою декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859. Декларація об’єднала звітність з податку на доходи фізичних осіб та військового збору. Відтеперфізичні особи – платники податків подаватимуть декларацію, в якій окрім податкових зобов’язань з ПДФО, необхідно буде вказати податкові зобов’язання з військового збору.

Бланки декларацій та роз’яснення щодо порядку їх заповнення можна отримати в Центрі обслуговування платників Жовтневої ОДПІ.

Визначену в податковій декларації за 2015 рік суму податкового зобов’язання фізична особа зобов’язана самостійно сплатити до бюджету до 1 серпня 2016 року.

Для зручності платників Державна фіскальна служба України запровадила сервіс «Декларування он-лайн», що дозволяє заповнити декларацію в електронному вигляді (офіційний сайт ДФС України www.sfs.gov.ua., банер – «Заповнення декларації OnLine»). Для користування послугою платнику податків необхідно мати електронний ключ цифрового підпису.

Жовтнева ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області закликає мешканців Жовтневого району, керівників фермерських господарств, одноосібників, спадкоємців, ті, хто отримав неоподаткований дохід або має право на податкову знижку не залишати подання декларації на останній день, а своєчасно звернутися до податкової інспекції.

Шановні громадяни! Декларуйте доходи в зручний для себе час! 
В період деклараційної кампанії Жовтнева ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області працює за подовженим графіком роботи: щоденно у будні дні з 9:.00 до 19:00, у суботу з 9:00 до 16:00. Для отримання додаткової інформації завітайте до Центру обслуговування платників за адресою: м.Миколаїв, вул.Торгова, 63А, к.109, або за телефоном 25-50-92.

Прес-служба Жовтневої ОДПІ
ГУ ДФС у Миколаївській області

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button