Общество

Мэр Чайка и жительница Корабелов,10-А: два взгляда на одну проблему

Напомним, мы писали про обращение к мэру Николаева жительницы дома №10-А по пр. Корабелов, в котором она просила разобраться со зловонными запахами из подвала в их пятом подъезде.Еще 9 августа жительница писала мэру: «До каких пор мы будем дышать мочей, фекалиями и парами канализации????????«

6 сентября Владимир Чайкадал ответ на это обращение:

«На Ваше звернення з питання незадовільного стану підвального приміщення п’ятого під’їзду житлового будинку по пр. Корабелів, 10-а повідомляю наступне.

Поява запахів каналізаційних випарів у під’їздах житлового будинку за вказаною адресою пояснюється засміченням у червні 2012 магістральної каналізаційної мережі та переповненням каналізаційних колодязів. Згідно заявки балансоутримувачаКП ДЄЗ «Корабел»працівниками КП «Миколаївводоканал» трубопроводи прочищено, аварія була ліквідована.

До теперішнього часу нових протікань каналізації та аварій не відбувалось. Повторне обстеження підвального приміщення п’ятого під’їзду будинку проведено29.08.12. Під час обстеження встановлено, що трубопроводи водопостачання та каналізації знаходяться в задовільному стані, протікання відсутні, підвальне приміщення сухе, в деяких місцях залишились сліди сухих нечистот. З метою ліквідації неприємних випарів, підвальне приміщення додатково оброблено хлорним розчином.

Роботи по прибиранню підвального приміщення балансоутримувач зобов’язався завершитидо кінця вересня поточного року…»

В этот же день, после вышеописанной мэром проверки, все та же страдающая от зловонияжительницаКорабелов, 10-адала на сайте мэрасвою оценку проведенной проверке.«Комиссия просила нас подписать документ, что в подвале сухо и утечки с канализационных труб нет.Мы не захотели подписать не правдивый документ, так они нашли не владельца квартиры №79, а их ребенка (хоть и взрослого)», — пишет женщина, закончив свое очередное обращение так:«П О М О Г И Т Е !!!!!»

Неизвестно, писалЧайкаответ на жалобу от 9 августа, уже видев очередное письмо жительницы Корабелов, 10-а, или нет, но закончил он свой ответ словами:

«…В свою чергу необхідно відмітити, що вимагаючи відКП ДЄЗ «Корабел»якісного надання житлово-комунальних послуг та покращення обслуговування будинку,мешканцям необхідно ліквідувати існуючу заборгованістьза комунальні послуги, яка станом на 01.08.12 складає8544,45 грн, та своєчасно і в повному обсязі сплачувати поточні платежі, які будуть направлені на виконання поточного ремонту будинку.»

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button