Общество

Країна дитячого щастя

На сьогоднішній день у світі є багато різних країн: є країни маленькі, є великі, далекі і близькі. І якщо сильно захотіти, то можна дістатися однієї з них. Але є одна країна, куди можна попасти лише раз, це країна – країна дитинства. Для того, щоб зробити перебування для маленьких мешканців у цій країні наповненим яскравими посмішками та щастям, у Корабельному районі Миколаєва протягом багатьох років працює Дитячий Центр позашкільної роботи. В гуртках Дитячого Центру займається майже 1000 дітей віком від 5 до 20 років. Наполеглива творча співпраця педагогів і вихованців, об’єднаних спільною справою, запалом, спорідненістю духу, творчим ентузіазмом принесла багаточисельні нагороди у багатьох районних, міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та змагання і дітям, і їх наставникам.

Сьогодні Дитячий Центр позашкільної роботи – це сучасний, системно організований, особистісно-зорієнтований, відкритий, конкурентний, здатний до динамічного розвитку позашкільний заклад освіти.

З метою забезпечення належних умов для організації дозвілля дітей, їх культурного і фізичного виховання, запобігання дитячої бездоглядності, занятості учнівської молоді під час літніх канікул на базі Дитячого Центру протягом восьми років працює табір з денним перебуванням дітей „Зоряний шанс», дозвіллева програма якого за традицією насичена різноманітними конкурсами, вікторинами, ігровими програмами, походами, екскурсіями, музичними та театральними виставами.

{gallery}2012/06/07/2{/gallery}

В цьому році план роботи табору включає концертно-розважальні та спортивні програми «Хай завжди посміхаються діти», «Коли душа танцює», «Золотой грамофон», «Кращий голос Дитячого Центру», «Веселі козаченьки», «Лицарський турнір», «Життя – найдорожчий скарб», «Танцюють всі», «День рекордів», «Майданс», «Естафета дружби» та багато інших.

Дитячий Центр позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button