Без рубрики

Вечерний профилактический рейд «Дети улицы» на территории Корабельного района

Як повідомляє www.koradm.mk.ua з метою виявлення фактів вживання неповнолітніми спиртних напоїв та фактів незаконного продажу дітям алкогольної та тютюнової продукції, виконання батьками своїх батьківських обов’язків, службою у справах дітей адміністрації Корабельного району 11.05.2012 року організовано та проведено вечірній профілактичний рейд «Діти вулиці» на території Корабельного району, із залученням до участі у проведенні рейду представників відділу кримінальної міліції у справах дітей Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області та відділу координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень.

В ході рейду складено 4 протоколи за ч. 1 ст. 184 КУпАП про притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків та 1 протокол – за ст. 173 КУпАП – дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян.

Неповнолітніх осіб, які вживали спиртні або слабоалкогольні напої, пиво, та фактів реалізації дітям заборонених напоїв учасниками рейду виявлено не було.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button