«Щебетушки» з Корабельного району отримали гран-прі V Міжнародного фестивалю «KHARKIV INTERNATIONAL SONG FORUM»


«Щебетушки» — це найстарша вокальна група величезного колективу «Відлуння» Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району міста Миколаєва.

З 20 по 23 квітня 2017 р. гурт відвідав V Міжнародний фестиваль «KHARKIV INTERNATIONAL SONG FORUM», який відбувся у м. Харкові, де зібралися талановиті й сильні вокалісти з усієї України.

Дівчата з Миколаєва неодноразово презентували свої творчі досягнення на багатьох Міжнародних пісенних фестивалях та конкурсах і з особистого досвіду знають, що на подібних форумах перемагають кращі серед кращих, найсильніші серед сильних.

Саме тому кожен виступ наших дівчат з гурту «Щебетушки» був яскравим, професійним, з переливами милозвучного багатоголосся, справжнім сценічним дійством, неповторним шоу. Як сказав один з членів журі:
«…Ці номери були просто шедевральними».

До складу поважного журі увійшли: голова журі — Наталія Медведєва, викладач з вокалу багатьох Всеукраїнських телепроектів та шоу, член журі національних відборів учасників на Дитяче Євробачення;
Наталія Коваль – заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор Міжнародного конкурсу сучасної української пісні «МОЛОДА ГАЛИЧИНА», член журі багатьох європейських фестивалів молодих виконавців популярної пісні; Сергій Грачов — продюсер, аранжувальник, саунд продюсер української «Фабрики зірок -1», «Фабрики зірок-3» на «Новому каналі», музичний продюсер телепроекту «Народна зірка» на каналі «Україна», лідер «Творчої лабораторії Сергія Грачова»; Лена Корнеєва — співачка, композитор, солістка проекту «БРОДВЕЙ-ГОЛІВУД»; Іван Пилипець – співак, народний голос України.

Директорами фестивалю є заслужений артист України Ян Костирко та Анна Полежаєва, вони зробили все від них можливе, щоб фестиваль відбувся на високому рівні та справив незабутне враження на його гостей.

У конкурсній програмі «Щебетушки» виконували пісню Христини Соловій «Тримай» та дебютний номер, над яким дівчата працювали тривалий час з великим задоволенням, — пісню Марії Яремчук «В чистім полі». Ці твори прозвучали у новому, прекрасному оранжуванні, яке приємно вразило журі та зачарувало глядачів.

Наше рідне місто Миколаїв може пишатися, адже судді дуже високо оцінили виступ дівчат, і удостоїли найвищої нагороди фестивалю.

«Відчувалась велика конкуренція, адже на фестиваль прибуло більше 150 учасників. Нашим дівчатам було приємно змагатися з сильними виконавцями, були сильні колективи, але наперекір усьому, ми отримали море позитиву та чудових, незабутніх вражень. А найголовніше – це те, що ми стали переможцями цього статусного фестивалю, ми отримали ГРАН-ПРІ!!!!!

Ми щасливі, що досягли такого високого результату та найвищої одностайної оцінки від усіх членів жюрі.

Ми щиро вдячні всій команді та організаторам, які працювали під час фестивалю… А також хочемо висловити слова подяки нашим керівникам, без яких ми б не змогли добитися таких безперечних результатів. «Щебетушки» найкращі!!!!!», — ділиться враженнями учасниця ансамблю Яна Наумович.

За високопрофесійну підготовку учасників, організаторами фестивалю були нагороджені подячним дипломом керівники «Відлуння» — Антоніна та Адріана Шевченко.

Бажаємо гурту «Щебетушки» «Народного художнього колективу» вокального об’єднання «Відлуння» процвітання, подальших досягнень, перемог і визнання в Україні та за кордоном!