Мати, яка заморила голодом сина, у соцмережі «іскрилася любов’ю до дітей» (Відео)


Жінку, яка заморила голодом свого сина, звуть Владислава Подчапко. Про це ТСН стало відомо з власних джерел.

Якщо судити про жінку з її сторінки у соцмережі «ВКонтакте», то вона іскрилася любов’ю до своїх дітей і була без тями від свого коханця, якого називала чоловіком. Переважна більшість постів на її сторінці присвячені її дітям і коханій людині. У Владислави багато фотографій її доньки із сином, під ними ласкаві підписи: «Мамина радість», «Красуня», «Моя любов», «Люблю тебе милий».

Також вона захоплювалася своїм цивільним чоловіком: «Мій чоловік завжди правий, завжди кращий і завжди переможець. Ще б пак, це ж мій чоловік». Головний статус на сторінці Подчапко теж стосується її коханця: «У тебе буде один друг, найкращий, назавжди, і цей друг — твій чоловік. А решта так, знайомі».

uuu4rfuy83y

Нагадаємо, 20-річна жінка залишила двох малих дітей удома на дев’ять днів без догляду. Цей час жінка проводила з коханцем. Коли вона повернулася додому, то виявила, що хлопчик помер, а його сестра перебуває у непритомному стані.

На допиті у прокуратурі жінка заявила:

«Я не знала, що діти можуть померти».

Як повідомив уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба, жінка перебуває у доброму гуморі. Розповіла, що переїхала з Миколаєва до Києва близько року тому разом з двома дітьми від першого чоловіка, хоча «від самого народження говорила, що не любить їх і навіть хотіла здати до притулку». Однак діти продовжували жити з матір’ю, оскільки рідний батько проявляв до них агресію.

Читайте також: Перед смертью ребенка к закрытой квартире приезжали полицейские, которые не помогли — омбудсмен